Volledig nieuwe beach front en met twee tweepersoonskamers, inclusief draadloos internet. Ideaal voor gezinnen of koppels.


























Volledig nieuwe beach front en met twee tweepersoonskamers, inclusief draadloos internet. Ideaal voor gezinnen of koppels.
Voor extreme ontspanning vakantie appartement gerenoveerd en nieuw ingericht in juli 2014. Voorzien van alle gemakken en dacht dat voor een familie die houdt van het comfort van het leven tegenover het strand. De promenade is gelegen op slechts 200 meter van het hotel en ligt in het centrum, met winkels, restaurants en bar onder het huis. De parking is gratis en altijd gratis voor het gebouw en de auto is niet vereist, kunt u parkeren en vergeet het maar voor de duur van uw vakantie. Voor vijf personen en een baby cot 0-3 jaar omdat de kinderen welkom zijn! en voor hen, ze hebben ook tot hun beschikking de hoge stoel, strand en voor thuiswedstrijden. Mogelijkheid van verhuur van lakens en extra geschikt schoonmaak service.
Het appartement is gelegen direct tegenover het strand in de zomer uitgerust met parasols, ligbedden, hutten, bar, zwembad, restaurant, Speeltuin, beachvolleybal / voetbalveld. Wij zijn in het hart van de Golf van Tigullio en in de buurt van Portofino, Sestri Levante, Camogli, Cinque Terre en Portovenere.
Gemakkelijke toegang vanaf de snelweg A10 of luchthaven Milano, Pisa 130 kilometer en Genua 40 kilometer. Chiavari is het zeer goed bediend door de lijnen van de trein met Genua, Rome, Milaan.