The ocean our neighbour! Onvergetelijke locatie met onze buur de oceaan!




















The ocean our neighbour! Onvergetelijke locatie met onze buur de oceaan!
1ste lijn appartement met uniek zeezicht een zeer luxueus en romantisch appartement op de eerste verdieping, met een prachtig en onvergetelijk uitzicht op de oceaan! De perfecte locatie voor 2 personen.
wij garanderen u een uitzonderlijke vakantie, onze locaties zijn gelegen in het noorden van het eiland ver weg van het massatoerisme. Los Cocoteros ligt dicht bij de Jardin de cactus in Guatiza, Costa Teguise, waar in de eerste plaats de authenticiteit van Lanzarote behouden blijft.
√ kwaliteit√ luxe√ ontspanning√ adembenemende panoramische vergezichtenzijn de sleutel tot een onvergetelijk verblijf. Om uw verblijf nog meer onvergetelijk te maken serveren wij ontbijt in uw resort (een supplementaire mogelijkheid) eveneens therapeutische, schoonheids-en wellnessbehandelingen. Verder is wandelen, fietsen, mountainbiken, surfen, zwemmen... of waarom niet de triatlon de sportevenementen te beoefen