Leuk appartement tegenover de zee, gelegen in een residentiële en rustige wijk van Salou eerste regel van de zee. De situatie van de hele Playamero is uniek voor de rust in de buurt van het toeristische centrum van Salou.

















Leuk appartement tegenover de zee, gelegen in een residentiële en rustige wijk van Salou eerste regel van de zee. De situatie van de hele Playamero is uniek voor de rust in de buurt van het toeristische centrum van Salou.
De residentie is gelegen in een inham, en heeft directe toegang tot het strand. Het appartement is een basgitaar met een groot terras met toegang tot het strand. Plaza de parkeerplaats in hetzelfde gebouw. Als u op zoek bent voor zon en strand kun je rechtstreeks naar Salou, een kustplaats met veel entertainment en avant-garde of la Pineda aan de andere kant van Salou, een klein dorpje bekend met zeer mooie stranden. Ook kun je naar Cambrils, veel stiller en waar het gevoel van de oude vissershaven geweest kundig voor uitgezonderd. Het natuurreservaat van de Delta van de Ebro is gelegen in het zuiden van de costa Dorada, waar vind ik prachtig mariene-biotopen en voor het hosten van alle soorten vogels. Hij is een relatief ongerepte gebied, een plek die is de moeite waard te worden bezocht en geniet van de natuur in het wild leven. Een uitje van het lawaai en het gedoe van de kust.
Voor diegenen die graag een wandeling langs de straatjes of oude kerken bezoeken, kunt u de Falset of Tivissa en Miravet bezoeken. Tortosa, hoofdstad van de lagere Ebro, in gelegen langs de Ebro, heeft een groot historische centrum een prachtige architectonische overblijfselen van de periode en het oude Rome, staat de kathedraal van Tortosa door de gotische architectuur. U kunt niet vergeten te bezoeken van de cisterciënzer kloosters: Poblet waar ze nog steeds wonen en werken monniken of Santes Creus en Montblanc die magische plaatsen met een prachtige middeleeuwse architectuur.
Het appartement is gelegen in een kleine inham, de Platja Capellans