Zon, zee, zand en goud. Als dit wat je wilt is, is mijn huis 5 minuten lopen van al deze wonderen. Kom naar Monte Gordo.















Zon, zee, zand en goud. Als dit wat je wilt is, is mijn huis 5 minuten lopen van al deze wonderen. Kom naar Monte Gordo.
De plaats is klein en gezellig, heeft een tweepersoons slaapkamer met groot bed, keuken, woonkamer met Bank met twee single bedden, badkamer, maar vooral heeft een groot balkon waar vindt u de zee en waar het is erg leuk om maaltijden te maken. De plaats is rustig omdat de straat is een doodlopende weg en meestal alleen voor bewoners er.
Naast het strand, in het gebouw, er is een zwembad waar u kunt genieten van en die worden geopend met de officiële opening van het badseizoen. Als u van wandelen, Monte Gordo is uitstekend omdat het terrein plat is, heeft brede tours en verschillende locaties waar het erg prettig om dit te doen is. Maar het mooiste is, zelfs wanneer het tij laag is en als u op het strand door de zee in harde zand wandelen kunt en pad zonder hellingen.
Monte Gordo, zeer dicht bij Vila Real de Santo António, een paar mijl van Spanje en 70 km van de luchthaven Faro