Appartementen in Morinj. Het huis van 50m van zee, in de groenheid en met uitzicht op alle schoonheden van Boka bay. 2 appartementen 65m 2 elk.






























Appartementen in Morinj. Het huis van 50m van zee, in de groenheid en met uitzicht op alle schoonheden van Boka bay. 2 appartementen 65m 2 elk.
Appartementen zijn goed uitgerust en comfortabel (air conditioning, Internet, TV, grote keuken, wasmachine). Woning met tuin en groot terras, binnenplaats meubilair, grill keuken. Gasten hebben beschikbaar pontian met klein strand (50m geplaatst van appartementen). Huis heeft 2 grote appartementen: het appartement op de tweede verdieping beschikt over 2 slaapkamers, gang, woonkamer met keuken, badkamer (65 m2 zonder groot terras en balkon). Het appartement op de begane grond beschikt over 3 slaapkamers, gang, keuken, badkamer, (65 m2 zonder terras).
Bus station, postkantoor, centraal gelegen strand, winkel, restaurant, strandbar, producent, taverne, zijn alle geplaatste 200-300 meter van het appartement.
Morinj ligt 20 km van Kotor en Herceg Novi en 10 km van luchthaven Tivat. Comfort, rust, vriendelijkheid, groenheid, nabijheid van de zee zijn gegarandeerd voor een goede vakantie van gasten.