Voor ontspannen vakanties en feestdagen te ontdekken Ligurië: zee, wandelen, landschap, dorpen, zon, voedsel en wijn












Voor ontspannen vakanties en feestdagen te ontdekken Ligurië: zee, wandelen, landschap, dorpen, zon, voedsel en wijn
De residentie ligt 700 meter van het strand, dicht bij winkels en heeft 2 zwembaden, ruime en comfortabele appartementen met 2 en 3-kamer appartementen met balkon, volledig uitgeruste keuken, parkeerterrein, garage, wi-fi, Speeltuin, Fitnessruimte, bibliotheek, Receptie, bar, Wasserij, shuttle, fiets. Kit op aanvraag, baby oppas. Alle appartementen beschikken over Tv, kluis, plafondventilator. Sommige hebben magnetrons en airconditioning (extra).
Ligurië is niet alleen de zee maar de zeilboot tours, surfen, walvis spotten, excursies en wandelingen in het platteland te voet, met de mountainbike. Ligurië is rijk aan geschiedenis, musea, oude dorpjes met uitzicht op de zee. En ook landschap, folklore, lokale tradities, beurzen en antiek markten in een voortdurende opwinding. De opvang van de Residence Pietra Ligure orchidee kan adviseren de meest interessante excursies voor kinderen en volwassenen door middel van brochures, kaarten.
De residentie ligt dicht bij de snelweg van Pietra Ligure, en is ook bereikbaar met de trein. Genoa luchthaven ligt op slechts 80 Km afstand. Nice is ongeveer 130 Km.