Dit middenklasse T3 appartement biedt een panoramisch uitzicht op de Golf van Valinco, dicht bij het strand, een uur afstand van de toeristische centra van Zuid-Corsica































Dit middenklasse T3 appartement biedt een panoramisch uitzicht op de Golf van Valinco, dicht bij het strand, een uur afstand van de toeristische centra van Zuid-Corsica
Dit appartement is onderdeel van een kleine residentie voor toerisme in Propriano, 5 comfortabel meubilair 4 sterren. Appartement op de 1e verdieping: airconditioning (2 slaapkamers, bedden 160), aangenaam en smaakvol ingericht, uitstekend verzorgd: kabel internet of wifi, VLLE - safe - TV plat scherm 82cm, goed uitgeruste keuken. Mooi terras met heerlijk uitzicht over de zee, met barbecue. Parkeren in de eigenschap. Vastklampen naar de heuvel en ideaal gelegen, dit hotel zal u verleiden met zijn luchtfoto, panoramische 180 ° op de Golf van Valinco. Het zal uw aandacht door de rustige locatie en charmante architectuur. Aan de orde gesteld onder de serene blik van Olmeto, vertegenwoordigt het ''een perfecte brug'' tussen dorp, stranden en bergen, in de buurt van alle Polen en activiteiten in de zuidelijke regio. 1000 m van de jachthaven van Propriano en de stranden.
Sport: Een 5-minuten lopen van het strand van de ''Lido/Oasis'', begeleid zwemmen. De Golf van Valinco biedt een groot aantal zandstranden. Duiken (2 scholen). Excursies naar Girolata en 'reserveren van Scandola' - site opgenomen door Unesco - vertrekken uit de haven van jachthaven van Propriano. Bezoek scores van Valinco. Zeilen, windsurfen en zeilen. Surf. De visserij op zee of rivier. Verhuur van boten en scooters van de zeeën (jetski) toeristische activiteiten en excursies: wandelen, archeologische Sites van Filitosa, Cauria en Cucurruzu, de Genuese, de Genuese brug torens, Baden van Baracci en Caldane (zwavel hete baden), de religieuze tradities 'u catenacciu' op Pasen, een paard of ezel rijdt. Ontdekking van de berg ' Ospedale, naalden van Bavella, Zonza, Cascades van Zoza, Lake van Tolla, Nino enz... De verslaafd takken, Via ferrata, Canyoning in Propriano.
1 uur van Ajaccio, Bonifacio, op het nr. 196.