Heerlijk verblijf in Bed & Ontbijt in de Regio Amsterdam-Hoorn.
























Heerlijk verblijf in Bed & Ontbijt in de Regio Amsterdam-Hoorn.
Tot uw beschikking is een vrijstaand huis van circa 40 m2 en een badkamer met douche en toilet. Wij zorgen ervoor dat u zich thuis voelt. Natuurlijk, is er een prachtige dubbel bed. Ook, u kunt zelf koffie en thee. Er is ook een privé parkeerplaats slechts 20 meter van het pension. Tuin en een terras tot uw beschikking. Het ontbijt wordt geserveerd op het terras als het mooi weer is. Ook gratis WIFI.
Mooie stadjes zoals Edam, Hoorn, Amsterdam, Alkmaar en Volendam in de buurt. Beemster is een officiële UNESCO World Heritage Site. Onze gasten kunnen een aangename vakantie in dit prachtige deel van Noord-Holland, zwerven in de Beemster. U kunt ook prachtige tochten maken door fiets naar Edam, Hoorn, of de Eiselsee (IJsselmeer) voor een prachtige picknick, zwemmen of zeilen. Wij verhuren fietsen. Een beetje verder, alle binnen 30 minuten met de auto, kunt u bezoeken Alkmaar, de Zaanse Schans en natuurlijk Amsterdam. Als je om golf te spelen, zijn er verschillende golfbanen rond.
Algemene reisinformatie. Afstand tot het volgende station Hoorn: 10 km. afstand tot volgende snelweg A7: 6 Km. afstand tot Edam: 11 km. afstand naar Eisel zee: 3 km.m afstand naar Alkmaar: 18 Km. afstand tot Zaanse Schans: 22 Km. afstand tot de Beemster: 4 Km.