Binnen een straal van 30 kilometer, zal je moe niet te ontdekken typisch Provençaalse dorpjes.

































Binnen een straal van 30 kilometer, zal je moe niet te ontdekken typisch Provençaalse dorpjes.
Begane grond met het label Gites de France kamers hebben een eigen badkamer met douche. Onafhankelijke ingang, privé parkeren in de eigenschap die is gesloten door een poort. Wi-Fi is beschikbaar in de kamers voor gratis, tuin met olijfbomen, niet-rokers, Verwarming, Airconditioning, terras en zwembad kamers. De kamers zijn niet-roken, maar u kunt roken op het terras. Prachtig gelegen in de Provence, aan de poort van de Luberon Caumont sur Durance in de buurt van Avignon en het TGV ligt treinstation op 10 km.
Twee stappen van Avignon, slaapkamers met airconditioning guesthouse gelegen op de begane grond in een Provençaalse villa. Tuin kamers een individueel regelbare airconditioning voor comfort. U hebt een badkamer/wc, uitgerust met een douche, een wastafel en een toilet. Geniet van ook een onafhankelijke ingang en een schaduwrijk terras. Keuken heeft uitgerust en bundelen schermen. Uitgerust met een Wifi internetverbinding voor uw gemak.
Activiteiten - Festival d´Avignon. Escalatie van de dentelles de Montmirail. Wandelen. Provençaalse markten. Interessante bezienswaardigheden. Een paar kilometer: - Avignon - Gigondas - oranje - Vaison - Carpentras - de dentelles de Montmirail-AVIGNON. Lokale activiteiten: wandelen.