Zeer mooie resort is gevestigd in een omhoog heuvel met een mooi uitzicht op Gardameer. Slechts 10 appartementen in een exclusieve woning met zwembad. In de natuur centrum maar dicht bij het meer en Desenzano del Garda.











Zeer mooie resort is gevestigd in een omhoog heuvel met een mooi uitzicht op Gardameer. Slechts 10 appartementen in een exclusieve woning met zwembad. In de natuur centrum maar dicht bij het meer en Desenzano del Garda.
Moderne appartementen, volledig ingericht: keuken, handdoeken, beddengoed. Air conditioning, Wifi Internet, gesloten webcam voor gasten veiligheid. De eigenaar woont er dus er een 24u/24-besturingselement is. Zwembad 25 mt voor een goede training zwemmen sessie, patio's en gemeenschappelijke ruimte waar te eten samen. Een mooi natuurpark omringt alle onze gebied, mountain bikes tracks, Nordic walking-nummers, running tracks. We hebben de overeenkomst met de boerderij waar de toerist kon gaan naar smaak lokale olijfolie en wijn. Gardameer attracties voor kinderen: Gardaland, Movieland, Sealife, Parco dierentuin Safari: we hebben speciale prijs discontering tickets.
Desenzano del Garda is het Gardameer centrum: A4 snel straat, treinstation, busstation. Winkelcentra, cultuur en traditie. Zeer dicht bij Milaan, Verona en Venetië. Definitieve reiniging TV met Freeview. Privé-garage. Gebruik van zwembad en ligstoelen. Er gelden kortingen voor speciale groepen, gezinnen en groepen. Voor middellange / lange (wekelijkse, maandelijkse of semi-jaarlijkse) zijn speciale tarieven ook op basis van het aantal bewoners. Tijdens de kerst / nieuw jaar, weekends en feestdagen prijzen zijn van toepassing voor de maand augustus, tenzij speciale promoties. De appartementen zijn volledig ingericht en voorzien van beddengoed, handdoeken, volledig uitgeruste keuken (gerechten, kookgerei, servies, bestek, magnetron). Voor blijft langer dan 6 dagen is inbegrepen in de prijs van een tussenliggende versnelling beddengoed en handdoeken. De residentie heeft een wasruimte beschikbaar voor klanten van elk wassen is vereist 2 euro te betalen. Op verzoek bieden wij babysitservice tegen een prijs van 10 Euro/uur.
Met trein: Desenzano del Garda is tussen Verona/Venezia en Milaan lijn. Autostrada A4 tussen Verona en Milaan.