Appartement oud Havana, uitstekende locatie, één blok van het Capitool. Alle diensten, bel om beschikbaarheid te controleren.

















Appartement oud Havana, uitstekende locatie, één blok van het Capitool. Alle diensten, bel om beschikbaarheid te controleren.
Oud Havana appartement met twee slaapkamers, woonkamer, eetkamer, badkamer met warm water, uitgeruste keuken, magnetron, TV, air conditioning. Veiligheid en gemoedsrust. Wasmachine. Op aanvraag, tegen extra kosten, voedsel. Het appartement is zeer comfortabel met uitstekende functionaliteit.
Een blok van het Capitool, een paar minuten van de Floridita, de Bodeguita de Enmedio. Een blok van de Turibus, dicht bij Av. Paseo. 5 minuten van de promenade Malecon. In de buurt van de kathedraal van Havana, Parque de las Palomas, restaurants, bars en cafés. Een blok van Chinatown, winkelcentra, toegankelijk vervoer.
Gelegen in de calle Águila 753, departement 406, in oud Havana, een blok afstand van het Capitool. Uitstekende locatie, het mooiste gebied van Havana.