Landelijke actrice, het doet mij genoegen u te mogen verwelkomen in de oude 18e boerderij, in het natuurpark van de Chartreuse. Huis boer is ons label.














Landelijke actrice, het doet mij genoegen u te mogen verwelkomen in de oude 18e boerderij, in het natuurpark van de Chartreuse. Huis boer is ons label.
Toelating, parkeerplaats en tuin zijn onafhankelijk. Elke kamer heeft een keukenhoek, een badkamer toilet water. Vloer verwarming en zonne-warm water in hernieuwbare energie. Een ontbijt-mandje bio House wacht u op uw kamer. Hoogte van het huis 450 m, bergklimaat! Denk na over je schoenen... 3 hives 1 Mare met tussenpozen... groente tuin, boomgaard te spelen, eten onder de appelboom of een dutje met uitzicht op het Grande Sure. Zonnecollectoren en houtsnippers kunnen de productie van warmte-energie. Toegang tot internet (RJ45). Het huis merk van de natuurlijke park van Chartreuse herkent inzet op het grondgebied.
Meerdere wandelingen vanaf het huis, klimmen, Skiën, mountain biking, vissen, Lake Paladru en Aiguebellette... De Grande Chartreuse klooster kelders van de likeur, weg van het Park maken kennis en... Grenoble en Chambery op 35 km.