100 meter van het prachtige strand van San Vito, in een warme en familiaire sfeer










100 meter van het prachtige strand van San Vito, in een warme en familiaire sfeer
Gelegen in het historische centrum van San Vito Lo Capo, in een straat afgesloten voor het verkeer na 19 uur, tot op een afstand van 100 meter van het strand. De vijf slaapkamers zijn elegant ingericht in Siciliaanse liberty-stijl en zijn alle voorzien van een badkamer met douche, haardroger, minibar koelkast, Airconditioning, satelliet LCD TV, kluis. Wij hebben een interne tuin uitgerust beschikbaar voor klanten. Wi - Fi gratis. We hebben een overeenkomst met het restaurant naast het hotel waar het ontbijt wordt geserveerd buffet stijl, het mengen van suiker en verkoop van 08:00 tot 10:00 uur.
Tijdens uw vrije tijd, kunt u profiteren van de vele activiteiten bij San Vito tussen excursies per boot of op voet, duiken en rondleidingen aan de Zingaro reserve en het omliggende gebied, maar het is ook mogelijk om te gaan naar Trapani en daar neemt een boot aan de Egadische eilanden Levanzo, Favignana en Marettimo.
Wij zijn 100 meter van de zee in het centrum van het dorp in een straat waar u ook restaurants, pizzeria's, apotheek en andere winkels vindt.