Mirelia en Mayrelis, is een ruime en gezellige kamers met terras en tuintje, waaruit hebben een prachtig uitzicht van de berg, een picknick-site waar de client zich in direct contact met de natuur.








































Mirelia en Mayrelis, is een ruime en gezellige kamers met terras en tuintje, waaruit hebben een prachtig uitzicht van de berg, een picknick-site waar de client zich in direct contact met de natuur.
Dit gezellige huis in Viñales, Cuba, verhuren twee ruime en air conditioning kamers. De slaapkamers met aparte ingang functie met grote en comfortabele bedden: 1 kamer heeft 2 tweepersoonsbedden en 2 kamer met 3 bedden. Badkamers zijn prive, met warm en koud water, föhn, handdoeken en accessoires van persoonlijke hygiëne. U worden opgenomen in het meubilair van de koelkast kamer, paraplu's voor de dagen van regen, hangers en schone lakens, kamer 2 televisie ook heeft. Het biedt een kwaliteit van de dienstverlening, waar regeert de reiniging. Cubaanse typische diner en ontbijt zijn overvloedig en heerlijk en hij is helpt toeristen in de organisatie van reizen, alsmede de activiteiten uit te voeren in Viñales facilitandoles gidsen en taxi's. Een gezellige familie, en honderd procent Cubaanse zijn. De accommodatie gelegen op een strategische in Viñales plaats sinds dit slechts 5 minuten van het centrum wandelen in de ingang van Viñales die weg van de drukte van is de via publica.
Eigenschap biedt zowel individuele als collectieve taxi voor uitstapjes naar het strand, Cayo Jutía, reizen naar de verschillende centra toeristische Viñales alsook wat betreft de verschillende provincie van het land, bieden ook een cocktailbar, Wasserij en parking. Bieden ook gidsen voor excursies naar het hart van de vallei van Viñales, waar toeristen kunnen genieten van het uitzicht op de prachtige bergen, bezoek tabaksplantages, natuurlijke meren, grotten, alle excursies te paard, auto rijden en wandelen . Salsalessen en massageservice.
Het hostel ligt op 5 minuten lopen van Central Park, dit gebied de drukste commerciële, financiële en plezier van Viñales met talrijke bars, restaurants, huizen verandering (cadecas), banken, kerk en ambachten markt. Gelegen in een landelijke, rustige plek waar u de frisse lucht kunt inademen. Dit ligt in de ingang van het dorp naast de fundamentele middelbare school de enige in zijn soort in Viñales.