CHALET ligt op 300 meter van het meer van CHAMBON. 2 slaapkamers, 5 personen met prive tuin zonder visi heeft schroeven. Rustig en omgeven door de natuur.


























CHALET ligt op 300 meter van het meer van CHAMBON. 2 slaapkamers, 5 personen met prive tuin zonder visi heeft schroeven. Rustig en omgeven door de natuur.
In het hart van het Park van de vulkanen in het Massif du Sancy, het chalet ligt in een grote particuliere aangelegde ruimte van 1000 m 2, ideaal voor rust. In het Park: Chalet cabine voor kinderen. Op de begane grond: privé-garage. Op de 1e etage: woonkamer met open haard, keuken met toegang tot het balkon terras. Op de 2e etage: 2 slaapkamers (1 x 140: 1 x 140 en 1 x 90) en badkamer. Winkels in de buurt: talrijke activiteiten en de zomer bezoeken. week, voor elk andere weekend verblijf... Aarzel niet om ons te contacteren.
In de buurt van het Lake Chambon (stranden, games, nautische activiteiten in 3 minuten te voet), aan het begin van vele wandelpaden, dicht bij de ski resorts Superbesse en Le Mont Dore (Alpine skiën, langlaufen, sleeën sneeuwschoentrails, rit met trekhonden,...), vissers, wandelaars en fietsers (mountainbike en racefiets) vindt hun centrum van belang.