Ik ben een charmant Wallis chalet in larikshout aan de zonnige kant van Saas-fee in een rustige, verkeersvrije locatie.













Ik ben een charmant Wallis chalet in larikshout aan de zonnige kant van Saas-fee in een rustige, verkeersvrije locatie.
Ik heb kamer voor 12 personen in 5 kamers, verdeeld over 3 verdiepingen: 3 tweepersoonskamers met 2 bedden en 2 driepersoonskamers. Ik heb een grote woonkamer met open haard en TV. Mijn muren zijn in lariks hout en geven een bijzondere charme. Mijn keuken is groot en in 2012 gerenoveerd met keramische platen en een grote koelkast.
Saas-fee op 1800 meter boven zeeniveau ligt dichtbij de hemel en geeft in de avond een indrukwekkend beeld van de sterrenzee. Saas-fee is een prachtige plek om te ontspannen, maak een wandeling door de straten en steegjes, wandelen, mountainbiken, BBQ, SPA en nog veel meer. De regio Saas-Fee/Saastal is een wandelparadijs en een ideaal vertrekpunt naar vele toeristische attracties in het Oberwallis (Brig, Zermatt, Simplon) - gewoon een plek om te ontspannen en om vrij te zijn.
Saas-fee kan worden bereikt met het openbaar vervoer (trein/postadres bus) of met de auto, 2 mogelijkheden: 1 / Bern - Lötschberg (tunnel of auto-trein) - Visp - afslag Saastal naar Saas-Fee. 2 / Lausanne - Visp / afslag Saas vallei met eindbestemming Saas-Fee.