De cottage is gelegen aan zee, in het midden van een grote tuin, in een rustige en ontspannen omgeving. Het is een ideale plek om te ontdekken de Griekenland en om te ontspannen, als koppel of als een familie.























De cottage is gelegen aan zee, in het midden van een grote tuin, in een rustige en ontspannen omgeving. Het is een ideale plek om te ontdekken de Griekenland en om te ontspannen, als koppel of als een familie.
Tussen de zee en de berg, in het midden van de sinaasappel- en citroenbomen bomen, verwelkomen wij u in onze accommodatie, plaats voor rustige, aangename en ontspannende vakantie. Wij verwelkomen u een vriendelijke drankje om te leren kennen en geven u de nodige informatie. We serveren ontbijt en vervolgens kunt u uw eigen wedstrijden. Het huisje is koele, met airconditioning, comfortabel en goed uitgerust. U kunt genieten van een flatscreen-TV, onbeperkt wifi, boeken, gezelschapsspelen, naar wedstrijden van het strand, de parkeerplaats en de barbecue. De tuinmeubelen, stoelen en hangmat zijn geïnstalleerd voor het huisje, in de schaduw van de bomen en paraplu's. Naast de lakens, handdoeken en beddengoed bieden wij ook boodschappen, schoonmaakproducten en toiletartikelen. Enkele producten uit de tuin ook als de oogst goed is. De verhuur is geopend van juni tot September.
Wij heten u van harte welkom op Valimitika, dorp in de noordelijke Peloponnesos, draaide zich om toerisme en landbouw dorp. De hoogtepunten zijn citroenen, sinaasappelen, olijfolie en honing. Dit is een ideaal gebied om te bezoeken van belangrijke Griekse archeologische sites, omdat het is gelegen in het centrum van Delphi, Olympia, Epidaurus, Korinthe en Athene. U kunt ook een bezoek brengen aan de charmante steden Patras, Nafpaktos, Galaxidi, Nafplio, Loutraki, enz. Het bergachtige achterland is ook mooi met de nieuwsgierigheid van Plataniotissa, het rack aan het begin van Diakofto spoorweg- en die grenst aan de rivier, de schilderachtige dorpjes van Kalavrita en Zarouchla, Stigos Isata touring, het klooster van Mega Spilaio gegraven in de rots, de grot van Diroo en de Kleitoria (waar een rivier ontspringt in de schaduw van de platanen duurt). De regio staat ook praktijk zwemmen, vissen, Snorkelen, Kanovaren, hiking, tennis en zeiltochten. Het huisje is gelegen op 100 m van de zee, zodat u kunt op elk moment van de dag zwemmen en geniet van het privéstrand. Vele Griekse restaurants zijn door de zee, op Valimitika en in de omliggende dorpen.
Het dorp van Valimitika is gelegen op 5 km afstand van West, 30 km van Patras en 180 km van Athene. U kunt naar Athene met het vliegtuig, een auto huren en neem de autosnelweg tot West komen. Of kom naar Patras per boot en de mal pas West. We laten u de manier om naar het huisje. Alle voorzieningen zijn in Grindelwald. Een voertuig wordt aanbevolen.