Romantisch appartement, 4 slapen plaatsen, 2 kamers, Minsk centrum, in de buurt van metro station, gratis Wi-Fi.




Romantisch appartement, 4 slapen plaatsen, 2 kamers, Minsk centrum, in de buurt van metro station, gratis Wi-Fi.
De ruimte: Het appartement is gevuld met een romantische sfeer waar de brandende open haard romantische stemming, flikkeren creëert licht kaarsen Ken avond verzwakken en gepacificeerd in het bedrijf met darling. Het gevoel van huiselijkheid en comfort geeft een vloer uit een natuurlijke hout waarop het is prettig om te lopen blootsvoets, een tapijt met de lange, zachte, allesomvattend stapel, en ook vele andere accessoires. Het appartement is ideaal voor 2-3 personen, paar met kinderen, en ook de bedrijven tot 4 personen. Er zijn 2 dubbele, brede transformator banken in het appartement. Toegang voor gasten: Alles is beschikbaar voor gasten met een wat te zijn in het appartement. Het appartement niet wordt aangeboden voor de uitvoering van lawaaierige acties, vakanties, feesten, de luidruchtige bedrijven. Interactie met gasten. Wanneer regelen het appartement zeker wordt weergegeven voor de gasten, wordt gespecificeerd hoe met TV, WI-FI Internet, aanpassen acht hoe met satelliettelevisie, wasmachine, etc. hun wensen. Op wens oriëntatie naar de districten, een regeling van de belangrijkste bezienswaardigheden van Minsk betreffende het appartement, is een campagne uitgevoerd aan de dichtstbijzijnde winkel als het nodig is te helpen om te kopen producten, enz.
Het appartement is in de rustige wijk, in 4 minuten lopen van de metro, is er geen lawaai van gemotoriseerd transport. Nabijgelegen in 300 meter de rivier Svisloch en park waar je altijd vers kan ademen lucht en nemen genoegen in de natuur. Ongeveer 10-12 minuten te voet langs de dijk hebben doorgegeven krijgt u naar Gorky Park, een van de mooiste parken met attracties in onze hoofdstad. In de buurt, op 150 meter van het appartement, u zal kunnen brengt plezier in fijne café met zeer acceptabel kosten (ongeveer 5 euro per persoon) met Wit-Russische keuken, en ook om te proberen meer dan 15 graden van de Duitse en Belgische biertje in pub Bochka.
Het metrostation Proletarskaja is in 4 minuten lopen van het appartement. Van het belangrijkste spoor manier station door trolleybus zal u zitten kundig voor in 15 minuten bereiken.