Quinta Nova, Tavira. Boerderij met over van 100.000 vierkante meter en 4 huizen voor gasten.





























Quinta Nova, Tavira. Boerderij met over van 100.000 vierkante meter en 4 huizen voor gasten.
Boerderij met een boomgaard sinaasappelbomen en 4 huizen voor gasten. Elk huisje heeft twee slaapkamers en zijn alle uitgerust. De boerderij ligt een zwembad voor de gasten. Elk huis heeft een barbecue en een parkeerplaats plaats. Dieren zijn welkom, maar met voorafgaande toestemming. De eigenschap is helemaal omheind en ommuurde.
Het centrum van Tavira ligt ongeveer 3000 meter. Er vindt u het historische centrum en haar monumenten. U kunt zelfs proberen hun restaurants en genieten van de goede dingen die bestaan in deze regio. De boot naar het eiland van Tavira in deze plaats kan worden gevangen en geniet van de aangename reis door de Ria Formosa.
De boerderij ligt direct na de stedelijke zone van Tavira en kan je de hele reis met de auto tot de binnenkant van de boerderij.