Prachtige zee van Sardinië, Gallura prachtige dicht bij de costa smeralda, de marine park van la Maddalena. In de schaduw van de Gennargentu, zee, bergen, natuur, folklore, entertainment en faciliteiten voor een onvergetelijke vakantie.
























Prachtige zee van Sardinië, Gallura prachtige dicht bij de costa smeralda, de marine park van la Maddalena. In de schaduw van de Gennargentu, zee, bergen, natuur, folklore, entertainment en faciliteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Het huis ligt op de begane grond in huis met eigen entree, tuin en parking privé-auto, voor 4/6 personen. Ingericht zoals in de foto's, zijn als volgt: een verblijf met met sofa bed, hoekkeuken, koelkast, vriezer en magnetron oven, eethoek, slaapkamer dubbele, kleine kamer voor 2 (stapelbedden) en badkamer. Veranda voor overdekte (13.00 m²) met een houten dak in de tuin achter (mq 15,00), achter (55 m²) met wasmachine, barbecue, buitendouche en kiosk aan de achterkant. Het appartement heeft ook parking voor auto (15,00 m²), onafhankelijke water (6.000 liter), TV. Mogelijkheid te bieden een kinderbed of toevoegen van een 6e bed in de slaapkamer. Het huis ligt op een centrale locatie in het dorp van Agrustos en dus in de onmiddellijke nabijheid zijn er supermarkten, bars, tabakswinkels, restaurants, pizzeria's. Extra diensten (Bank, apotheek, medisch, kerk, openlucht bioscoop enz) zijn beschikbaar in Budoni. Ondanks de centrale ligging, het is zeer rustig en stil, de tuin aan de achterkant van het huis biedt privacy.
Sardinië: het huis is gelegen op Agrustos, Budoni gehucht 900 m van het strand dat toegankelijk is op voet of met de fiets door de cyclus bijhouden, er zijn ook een aantal shuttlebus en vele resorts. Buiten het opgegeven bereik er zijn zoveel andere toegankelijk stranden, u zult verwend worden met de keuze. In 2 minuten, vindt u de pittoreske haven van Gästehaus Petit Château (1,5 Km) met alle voorzieningen voor varen (garage, verhuur, enz.). In 5 minuten met de auto kom je naar de bekende badplaats San Teodoro, met haar grote verscheidenheid aan stranden, van de zeer lange ''Caletta'' op kleinere baaien verscholen tussen de rotsen. Dorgali is ongeveer 20-30 minuten met de auto en biedt de mogelijkheid voor een bezoek aan Cala Luna, Cala Mariolu, Cala Goloritzé, de Grotta del bue marino en andere prachtige plaatsen toegankelijk over zee of over land via schilderachtige routes.
Agrustos Budoni is gemakkelijk bereikbaar met de auto ongeveer 20 minuten van Olbia (30 Km) stad geserveerd door de haven en de luchthaven. Door middel van de SS 131 naar Cagliari, Sassari, Alghero,