Mooi huis in de buurt van het strand, het strand Waterpark en het voetbalveld met privé zwembad en grote barbecue. In de buurt van het zwembad.























Mooi huis in de buurt van het strand, het strand Waterpark en het voetbalveld met privé zwembad en grote barbecue. In de buurt van het zwembad.
De villa beschikt over vier mooie kamers. In één kamer bestaan: twee eenpersoonsbedden; In een andere kamer is er een dubbel bed; in de derde kamer is er een queen size bed. In de Master slaapkamer is er een King size bed, een enorme inloopkast en een balkon waar u het uitzicht op de Oceaan zien kunt. Alle kamers hebben een eigen badkamer en kasten voor het opslaan van uw bezittingen. Er is een woonkamer, een eetkamer, waaronder een TV [met satelliet, Engels sprekende kanalen], een DVD-speler, stereo-installatie en Internet WiFI en nog veel meer. Fortaleza macht is 220 V. Er zijn 7 badkamers allemaal samen. Er is een zonnige keuken die volledig uitgerust is met alle toestellen, magnetron, vaatwasser en met grote dienaren om uw vakantie zo eenvoudig en ontspannend mogelijk te maken.
Wij bezitten twee mooie huizen in Brazilië en we zijn bereid om iedereen die geïnteresseerd is in reizen, om te komen en de huizen te huur. U zal hebben een heleboel plezier, kom en geniet van de ervaring voor jezelf. Gelegen op ongeveer 20 minuten van Fortaleza, de hoofdstad van Ceara. Alles wat u hoeft te doen om te genieten van de prachtige stranden van Brazilië is ongeveer 5 minuten lopen naar een prachtig wit zandstrand ''Porto das Dunas'' genoemd. Dit strand ligt in de buurt van de Villa, 2 km van het strand Prainaha. Op de weg naar het strand passeert u vele mooie residentiële woningen. Langs het strand ziet u dune buggy's [huur]. Dit is een uitzonderlijke ervaring en wij stellen voor dat u het probeert! Bent u in staat om te rijden langs de kust van het strand, te weten het gebied dat u verblijft in, krijgt een fluitje van een cent en een gouden tan terwijl doen. Er zijn vele grote traditionele Braziliaanse restaurants gelegen op het strand kant. Groot voor jong en oud; Pak uw koffers.
De villa ligt in de buurt van Fortaleza, 19km, en in de buurt van het strand. Ongeveer 20 minuten van de luchthaven In Fortaleza. Wij raden een auto te rijden naar Natal of de mooie stranden rondom het gebied.