1-12 personen compleet woonhuis met een prachtige ligging in Parkstad Zuid Limburg, Oscar Award in Dallas ontvangen 2015. Beste reisbestemming ter wereld. Een dag is niet voldoende om parkstad Zuid Limburg te verkennen. Boek NU!




























































1-12 personen compleet woonhuis met een prachtige ligging in Parkstad Zuid Limburg, Oscar Award in Dallas ontvangen 2015. Beste reisbestemming ter wereld. Een dag is niet voldoende om parkstad Zuid Limburg te verkennen. Boek NU!
Welkom bij onze vakantiewoning, gelegen in Parkstad Limburg. Terwijl de vakantiewoning de modernste voorzieningen heeft, hebben we toch een huiselijke atmosfeer weten te bewaren. De ligging is uitstekend: centraal gelegen van alle Limburgse bezienswaardigheden en attracties. Of u nu in de stad bent voor zaken of omdat u er gewoon een paar dagen lekker tussenuit wilt: wij doen er alles aan om het u naar de zin te maken.
Parkstad Limburg. Het vakantiehuis is centraal gelegen (Mariarade te Hoensbroek) van diverse bezienswaardigheden, steden en attracties. In de nabije omgeving liggen bijvoorbeeld diverse kastelen (o.a. Hoensbroek, Amstenrade en Doenrade). Daarnaast liggen het Gaya Park, Snowworld, Brunssumerheide, Thermae 2000, de Valkenier en diverse andere attracties op 10 minuten afstand rijden. De steden Maastricht, Sittard, Heerlen, Aken en Valkenburg kunnen ook bezocht worden. Ook Outlet Center Roermond en Outlet Center Maasmechelen zijn op een half uur rijden te bereiken. Verder kan het Bourgondische leven natuurlijk verkend worden met bijvoorbeeld een bezoek aan een van de Limburgse brouwerijen (Brand bier/Alfa bier) of een van de heerlijke restaurants in de regio. Kortom in de regio is meer dan genoeg te doen om uw verblijf in Huize de Hómmert kleur te geven.
Eigen toegang met omsloten prive tuin voor het huis diverse gratis parking en aan de overkant grote gratis parkinng. Bakkerij 30 meter en friture/bistro 30 met diverse supermarkten op loopafstand. Markt Hoensbroek met gezellige horeca en terrasjes. Kasteel Hoensbroek 2 km Zwembad Otterveurdt 2km kortom alles gelegen in de nabijheid.