Charmant klein dorpshuis, gerenoveerd, voorzien van alle comfort die is geschikt voor 2 tot 6 personen en een peuter (baby).





























Charmant klein dorpshuis, gerenoveerd, voorzien van alle comfort die is geschikt voor 2 tot 6 personen en een peuter (baby).
Huis vol charme en modern. Labastide in Val is een heel mooi dorp, het frame is perfect om te ontsnappen aan de stress van het dagelijks leven. Uitgerust met alle comfort zelfs voor peuters (booster, kinderstoel, baby bad, tabel wijzigen). Hoger op de weg na de stroom van water, vindt u kleine afgronden van natuurlijke water en een meertje waar u kunt zwemmen en picknicken. Langs het huis is er een steegje leidt tot een perceel waar u een aangename tijd in de stilte kunt doorbrengen. Interieur: begane grond: volledig uitgeruste Amerikaanse keuken (keukengerei, pot, koelkast met diepvries, host, oven, kookplaten gas, eetkamer, woonkamer met TV, DVD-speler, sofa bed. 1° verdieping: douche kamer met toilet en wasmachine, en een kamer met een bed voor 2 personen. 2° verdieping: kamer met 2 eenpersoonsbedden en een verjaard bed.
Ideaal gelegen om te zien de Kathaarse kastelen (Quéribus, Peyrepertuse), Lagrasse abdij, Abdij van Saint Hilaire, het canal du Midi, de middeleeuwse stad Carcassonne, bezoek de flora en fauna Audoise, maar ook smaak grote wijnen met prachtige lokale producten.
Hoogte: 728 m, 30 km.