Leuk vakantiehuis in het dorp Winnetou met een groot terras






























Leuk vakantiehuis in het dorp Winnetou met een groot terras
Dit ruime vakantiehuis ligt in het winnetou dorp in de buurt van Novi Vinodolski, in de wijk Ledenice-Breze. Een beetje uit de weg vindt u hier een kleine oase van retraite. Het huis biedt plaats aan 4-6 personen en is verdeeld in 2 slaapkamers, een woonkamer met volledig uitgeruste keuken en eetkamer en een badkamer met douche en toilet. De woonkamer heeft een slaapbank voor nog twee personen. Een hoogtepunt van het huis is de grote open haard in het midden van de woonkamer. Een klein balkon van de slaapkamer met tweepersoonsbed biedt een mooi uitzicht. Verder is er een ruim terras met tuin en barbecue. Internet, satelliet-tv en parkeren op het terrein zijn inbegrepen in de prijs. Huisdieren zijn welkom.
Jachttoerisme is eigenlijk een toeristische beweging waarvan het belangrijkste doel (motief) is om actief te blijven en deel te nemen aan de jacht als een vorm van recreatie in een gezonde natuurlijke omgeving, dat wil zeggen het verstrekken van diensten aan geïnteresseerde lokale en buitenlandse toeristen - toeristen, met het oog op het organiseren van bezoeken aan onze jachtgebieden voor het fotograferen van grote en kleine wild of alleen observatie / observatie of schieten (foto safari) van het spel met de betaling van de juiste vergoeding voorgeschreven door de prijslijst van het spel en de jacht diensten.
In een prachtige natuurlijke omgeving is er een mooi vakantiehuis met twee slaapkamers. Hier ervaart u een rustige en ontspannenvakantie met uw gezin, terwijl huisdieren ook welkom zijn, en zal zeker genieten van het spelen op het gras op de omheinde kavel. Dit is een ideale plek voor natuurliefhebbers en ontsnappen aan de drukte van de stad.