Gezellige 3-slaapkamer villa met geweldig uitzicht op zee- en grote privé tuin, dicht bij Achilleion Palace en het strand. Strategische ligging, rust, privacy.




















Gezellige 3-slaapkamer villa met geweldig uitzicht op zee- en grote privé tuin, dicht bij Achilleion Palace en het strand. Strategische ligging, rust, privacy.
De villa ligt in een aantrekkelijke positie op een groenblijvende heuvel boven Benitses. Gelegen tussen weelderige mediterrane groen, niet ver van het dorp van Gastouri, die bekend als Achilleio staat, biedt het comfortabel ingerichte kamers, een gezellige woonkamer met open haard, een volledig uitgeruste keuken en een ruim drie niveaus tuin met een prachtig panorama uitzicht aan de kristalheldere zee.
De woning is gelegen in het hart van de groenste eiland van Griekenland - Corfu. Slechts 500 m afstand van het beroemde Achilleion Museum en op ongeveer 500 meter van het Corfu zeemuseum gebouwd, is het een ideaal startpunt voor het verkennen van het eiland. Het dichtstbijzijnde strand is het strand van Benitses, die in 3 minuten met de auto of in 10-15 minuten te voet te bereiken is. Start van Benitses jachthaven een heleboel toeristische schepen hun uitstapjes naar Paxos en Antipaxos. Toeristen vindt een aantal taverna's, bars, cafés, mini-markten en andere winkels in het centrum van Benitses of in het dorp van Gastouri (Achillio), die 2 km afstand van de villa is. Kanoni en de muis Island (Pontikonissi) liggen op 3 km ver van de Villa.
Neem de weg EO Kerkyra-Achilliou, die vanaf de hoofdweg Kerkyra-Lefkimmi naar Achilleion Palce gaat. Rijd ongeveer 500 m en na een zeer scherpe bocht aan uw linkerzijde ziet u de hoofdingang van onze villa.