De eigenschap strekt zich meer dan 10 hectare op een glooiende heuvel. Het bestaat uit twee gebouwen, een zwembad, een wijnmakerij, twee wijngaarden en een boomgaard. De kapel van St Nicholas ligt vlak naast de eigenschap.






























De eigenschap strekt zich meer dan 10 hectare op een glooiende heuvel. Het bestaat uit twee gebouwen, een zwembad, een wijnmakerij, twee wijngaarden en een boomgaard. De kapel van St Nicholas ligt vlak naast de eigenschap.
Green Island Resort in Agios Nikolaos is een gastvrije vakantieoord dat ook mogelijkheden voor andere functies zoals bruiloften, feesten, partijen, filmlocatie, enz biedt. Spreiding op een oppervlakte van ongeveer 10 hectare, dat bestaat uit een boomgaard, een olijfgaard en twee wijnstokken werven, produceert het zijn eigen biologische wijn, olijfolie en de geest van de bekende raki. Het resort bestaat uit twee units, elk met een traditioneel gebouwde stenen woning maximaal 12 personen slapen. Beide units zijn ontworpen voor het ultiem comfort en bruikbaarheid. De kamers hebben een balkon of ramen met een uitzicht op de baai van Lavrio, het eiland van Makronissos en de Kaap Sounio of op het omliggende platteland. Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en satelliet-TV. De faciliteiten omvatten een zwembad met een pool bar, mooie zithoek onder de Pergola's, een stenen barbecue en een parkeergelegenheid voor 100 auto's een helikopterplatform. De gronden en de voorzieningen zijn geschikt voor maximaal 800 personen.
De eigenschap is aan de noordwest-kant van het eiland, 5km van de haven van Korissia, en duurt 12 minuten te bereiken met de auto. Neem de weg van Korissia naar Ioulida en na 2, 5km die u rechtsaf richting vlo voorjaar. Vervolgens volg je de borden naar Agios Nikolaos, Nychi. Het is ook 12 minuten rijden van Ioulida. Het geheel van de eigenschap is omheind op de grens. Zoals de kapel van Agios Nikolaos direct naast de eigenschap ligt, is het resort een ideale locatie voor bruiloften, doopfeesten en andere sociale gebeurtenissen.
Locatie en accessKea is gemakkelijk te bereiken vanuit het centrum van Athene. De 60 km rijden van het stadscentrum naar Lavrio duurt ongeveer één uur, afhankelijk van de verkeersomstandigheden. Er zijn twee alternatieven: de kust route langs de autosnelweg Athene-Sounio, of via de tolweg Attiki Odos en de Attica-midlands. Het internationale vliegveld Eleftherios Venizelos is 38 km van Lavrio, dat wil zeggen, een halfuurtje met de auto. Er is een regelmatige veerverbinding