Moderne villa met Provençaalse charme. Perfect voor 6 pers. (in de tuin) te 10 pers (extensie). Geniet van de mooi aangelegde tuin, zijn volledig veilig jacuzzi zwembad (zwemmen kant).

















Moderne villa met Provençaalse charme. Perfect voor 6 pers. (in de tuin) te 10 pers (extensie). Geniet van de mooi aangelegde tuin, zijn volledig veilig jacuzzi zwembad (zwemmen kant).
Villa volledig gerenoveerd in 2014 met de oprichting van een ontwerp-pool met balneo en deelvenster ondergedompeld bieden maximale bescherming voor uw kinderen. Het bestaat uit een begane grond 6 personen (3 slaapkamers waarvan één met een inloop douche en wastafel corian) alle geopende op een terras zuiden of zuidwesten, met uitzicht op de tuin of het zwembad. 1 douchekamer met WC en 1 onafhankelijke WC; een grote woonkamer, open terras bedekt en ontdekte met zijn traditionele houten barbecue; open keuken (Amerikaanse koelkast, inductie 5 branden...). Extensie voor 4 personen is beschikbaar op de verdieping met een slaapkamer (tweepersoonsbed 160cm) en 2 bedden (90cm) laden in de woonkamer; een open keuken en een badkamer + WC onafhankelijke kamer kunt u onafhankelijk op de begane grond. De villa biedt u privacy en gemak te geschikt voor 6 tot 10 personen. De veilige zwembad met de JACUZZI is verwarmd, ideaal voor uw vakantie van Pasen en herfst. Deze stranden in exotisch hout, sodded gebied en het Park (1500 m 2) biedt u de rust in de buurt van het dorp en het strand van Gigaro. Geniet van het shuttle gratis strand dorp, dicht bij de vakantie zonder auto passeren!
De Croix Valmer is een dorp dat het hele jaar door bewoond, het biedt een uitgebreide reeks van diensten (Bank, postkantoor, arts, verpleegkundige,...) en bedrijven (food, drogisterij, Kapper...). Het dorp biedt veel sportieve activiteiten (fietsen, mountainbiken, Tennis, wandelen naar de Cap-Lardier...) en culturele (zee PathDiscovery, Nocturnes Croisiennes...) en meerdere gebeurtenissen (prestaties op 14 juli, prom, cabaret avond). Bezoek aan La Croix Valmer.
Door de weg uit het zuiden snelweg of Le Luc - Le Cannet van de Moren, richting St-Tropez door de Garde Freinet (bochtige weg) of de richting St. Maxime Muy. In het dorp van La Croix Valmer, neem de richting van Ramatuelle door de D93. De villa is gelegen aan de ingang van het gebied van het dennenbos.