Villa gelegen tussen Cannes en St. Tropez, rustige omgeving, zee lopen op 800 m, dicht bij alle voorzieningen, we bieden u een appartement van 80 m² + terras Zuid-gerichte tuin omheind - elektrische poort























Villa gelegen tussen Cannes en St. Tropez, rustige omgeving, zee lopen op 800 m, dicht bij alle voorzieningen, we bieden u een appartement van 80 m² + terras Zuid-gerichte tuin omheind - elektrische poort
Het is een 3/4 vlakke stukken van 80 M² - woonkamer (TV) + verblijf, met uitzicht op terras met ligstoelen, tafel en stoelen - 1 ruimte met 1 bed 140 cm - 1 dubbele kamer met twin bedden (2 x 80) en water, -badkamer - room, keuken met wasmachine, vaatwasser (8 couverts), koel-vriescombinatie, oven, magnetron, koffiezetapparaat, koffiemachine NESPRESSO , waterkoker, broodrooster, fornuis, kookt stoom, grill... Mogelijkheid tot het parkeren van uw auto in de tuin. Genot van de tuin omheind en gesloten (elektrische poort) - voor baby bed paraplu + kinderstoel + Transat - WIFI. Verhuur van zaterdag tot zaterdag zijn met aankomst vanaf 15.00 uur en vertrek 9.30 uur uiterlijk - behalve mogelijkheid alvorens goedkeuring te geven. De toeristenbelasting voor volwassenen is extra. Mogelijkheid tot het huren van beddengoed, handdoeken... (aanbod beschikbaar via Wasserij: record prijs op aanvraag) Mogelijkheid van meid aanvankelijk. De boeking wordt afgesloten tijdens de terugkeer van het ondertekende contract met de borgsom (30% van het bedrag van de huur). Het saldo te worden betaald bij aankomst bij de levering van de sleutels.
Saint-Raphaël strekt zich 30 km van de kust waar u een keuze uit particuliere of openbare stranden, steentjes, zand en baaien heeft. Boottochten naar de Eilanden Porquerolles, Port Cros of Levins aan het begin van de oude haven van Saint Raphael zijn een prachtige toeristische bestemmingen. Zee voor delen van vissen of duiken reizen zijn ook mogelijk en de verhuur van boten of jetski. Voor wandelaars zijn prachtige circuits beschikbaar evenals op de paden van de kust of in het Esterel-massief, maar ook in de achterste land zoals de Georges van de Verdon of in de bergen boven Nice. Voor atleten is het Olympisch zwembad 1, 5km. Valescure (2km) een 18-holes golfbaan zal u verwelkomen. Zomer die een ambachtelijke avondmarkt elke avond op de wandeling naar de badkamer plaatsvindt. U kunt ook de route van de wijnen van Provence en bezoek kelders verschil. Plaats het feest van de mimosas, mooi carnaval en Menton citroen Festival in februari neemt. In December komen Kerstmis en het feest van licht markt sluiten het jaar. Een centrum voor thalassotherapie ligt in Fréjus (5km). Tot slot uw avond discotheken en casino zal games het vermaken.
Bij de uitgang van het centrum van de stad op de weg naar Cannes, weg van het pad van spoorweg- en wegvervoer lawaai, ligt deze verhuur 2 km van het treinstation en 10 km van de afrit van de snelweg en op 60 km van de luchthaven NICE CÔTE D'AZUR.