Gite en gastenkamers in dorp van yurt op de hoogten van een stad van karakter: Tréguier
















Gite en gastenkamers in dorp van yurt op de hoogten van een stad van karakter: Tréguier
In het noorden kust van Bretagne, in een prachtige ongerepte wildernis, ideaal gelegen tussen Paimpol (het eiland van Bréhat) en de roze granietkust (Perros Guirec), ons dorp van yurts u thuis. Plouguiel ligt op 1 km van Tréguier 'Petite Cité de caractère'. Hier zult u kunnen komen en delen onze manier van leven in een yurt, u zult gecharmeerd zijn als wij door deze habitat ronde, warme en zo rustgevend. Hier vindt u comfort, gezelligheid en expat. In juli en augustus wij door de week verhuren, is onze yurt woonkamer/keuken te uwer beschikking (60 m²). Deze ruimte is gemeenschappelijk op huidige vakantiegangers (max 10 personen). Typisch een gezin van 3 tot en met 5 mensen is gehuisvest in de grote zaal (40 m²), een ander gezin is gevestigd in twee kleine kamers (20 + 20 m²). Elke familie heeft een eigen badkamer. De prijs per week komt overeen met een familie (3 tot 5 personen). Het plezier dat u ontvangt!
De litoral met name wordt gesneden: strand, Bay, Cape en estuarium volgen elkaar om een nog steeds nieuwe show met de beweging van de getijden. Dit weelderige inrichting heeft een micro-klimaat die in feite een beruchte plantaardige regio en verschillende opmerkelijke botanische tuinen om te bloeien. De regio heeft verschillende amusement park: Armoripark, het Gallische dorp... Omwille van de kinderen
Ons dorp yurt ligt op Plouguiel, twee stappen van Tréguier of u vindt alle winkels. Paimpol is 15 Km Perros Guerec 15 Km ook... De eerste stranden liggen op 10 km afstand.